Elmia AB

Leveransadress
Mässvägen 12, SE-554 54 JÖNKÖPING

Besöksadress
Elmiavägen 11, SE-554 54 JÖNKÖPING

Postadress
Box 6066, SE-550 06 JÖNKÖPING, SVERIGE

Telefon
+46 36 15 20 00

E-post
info@elmia.se

Projektsamordnare

Daniel Lindstedt
+46 455 36 12 20
daniel.lindstedt@fabas.se

Projektsäljare Företag - Reklam

Anders Blomgren
+46 36 37 11 25
anders.blomgren@fabas.se

Projektförsäljare Företag - Reklam

Per Östman
+46 42 18 50 80
per@excelsusmedia.se

Projektledare - Fordon - Klubbar

Hans-Ove Boberg
Tel: +46 455 33 53 45
Mobil: +46 72 451 44 45
hans-ove.boberg@fabas.se

Projektadministratör

Karin Björnlund
+46 36 15 21 20
karin.bjornlund@fabas.se

Projektsamordnare Elmia

Jonas Berglund
+46 36 15 21 20
jonas.berglund@elmia.se

Projektkoordinator Elmia

Eva Siwe
+46 36 15 21 31
eva.siwe@elmia.se

Inbjudnings-, Utställar-, Byggnations-, och P-kort

Eva Siwe
+46 36 15 21 31
eva.siwe@elmia.se

Monterservice Elmia

Haris Gusinac
+46 36 15 20 47
haris.gusinac@elmia.se

Utställarsupport

Helena Hellman
+46 36 15 21 48
helena.hellman@elmia.se

Internetkoppling, Data, IT

Lars Persson
+46 36 15 22 74
lars.persson@elmia.se

Blommor

Eva Pettersson
+46 707 35 17 35
info@evasfloristtjanst.se

Elmia Mässrestauranger

FC Gruppen
+46 36-30 54 10
info@fcgruppen.se

Elmia Transportservice

Thomas Friman
+46 36 15 22 86
transport@elmia.se

Mikael Bergdahl
+46 36 15 22 85
transport@elmia.se

Spedition/Transport Utrikes

Fairs & Events, Schenker
+46 31 337 05 70
+46 31 337 05 07
fairs.se@dbschenker.com

Elmia Utställarförsäkring

Lotten Jansson
Länsförsäkringar
+46 8 588 423 11
lotten.jansson2@lansforsakringar.se

Anneli Dahlgren
Länsförsäkringar
+46 8 588 400 60
anneli.dahlgren@lansforsakringar.se

Direkttelefoner under mässan

Infodisk Lobby Syd
+46 36 15 21 17
infosyd@elmia.se

Infodisk Lobby Nord
+46 36 15 21 53
infonord@elmia.se